Innowacje klasy 5

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

Język angielski -innowacja.

Już kończy się listopad- najwyższy czas przemyśleć, czy zasłużyliśmy na wizytę św. Mikołaja.

Po szybkiej analizie swojego zachowania uczniowie z klasy 5 postanowili na zajęciach innowacyjnych napisać list do ulubionego Świętego wszystkich dzieci. Oczywiście w języku angielskim- wszak Mikołaj odwiedza dzieci we wszystkich krajach świata, więc język Wysp Brytyjskich nie stanowi dla niego przeszkody w odczytaniu korespondencji.  Listy były różne- dłuższe i krótsze, ale zawsze serdeczne i pełne ciepłych słów. Wszystkie zostały dziś wysłane, aby zdążyły dotrzeć na czas do Finlandii.

To była niezwykła lekcja...

Galeria


 Język obcy to we współczesnych nam czasach podstawowa umiejętność porozumiewania się w środowisku międzynarodowym, a w naszej szkole jest położony na ten przedmiot duży nacisk.

Dzisiaj w klasie piątej w której prowadzone są zajęcia z innowacji języka angielskiego, uczniowie utrwalali poznane słownictwo za pomocą ciekawych gier dydaktycznych. Takie prowadzenie lekcji angażuje wszystkich uczestników i najlepiej zweryfikuje i podsumuje zakres przyswojonej wiedzy. Uczniowie na tych zajęciach uczą się bawiąc, a jednocześnie bawią się ucząc.

Galeria


Dzisiaj w ramach innowacji na języku angielskim w klasie piątej uczniowie przygotowali i piekli naleśniki z różnymi dodatkami. Uczniowie nie tylko posługiwali się językiem angielskim podczas całych zajęć, ale również świetnie się bawili.

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

filmy

My na mapie