Z wizytą w BANKU

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

𝟭𝟮 𝗴𝗿𝘂𝗱𝗻𝗶𝗮 𝘂𝗰𝘇𝗻𝗶𝗼𝘄𝗶𝗲 𝘇𝗲 𝗦𝘇𝗸𝗼ł𝘆 𝗣𝗼𝗱𝘀𝘁𝗮𝘄𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗻𝗿 𝟰, 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗷𝗲𝗱𝘆𝗻𝗶 𝘄 𝗥𝗮𝗱𝘇𝗶𝗼𝗻𝗸𝗼𝘄𝗶𝗲, 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮𝗹𝗶 𝘇𝗮𝗽𝗿𝗼𝘀𝘇𝗲𝗻𝗶 𝗱𝗼 𝘂𝗱𝘇𝗶𝗮ł𝘂 𝘄 𝘄𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝗮𝗰𝗵 𝘇 𝗽𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝘁𝘂 𝗟𝗮𝗯𝗼𝗿𝗮𝘁𝗼𝗿𝗶𝗮 𝗣𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇ł𝗼𝘀́𝗰𝗶.  𝗘𝗱𝘂𝗸𝗮𝘁𝗼𝗿𝘇𝘆 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝗰𝘇𝘁𝗲𝗿𝘆 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝘆 𝘄 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗲𝘀𝘂𝗷𝗮̨𝗰𝘆 𝘀𝗽𝗼𝘀𝗼́𝗯 𝘄𝗽𝗿𝗼𝘄𝗮𝗱𝘇𝗮𝗹𝗶 𝘂𝗰𝘇𝗻𝗶𝗼́𝘄 𝗸𝗹𝗮𝘀 𝟱𝗮, 𝟱𝗯 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝟲𝗮 𝘄 𝘁𝗮𝗷𝗻𝗶𝗸𝗶 𝘁𝘇𝘄. 𝗸𝗶𝗲𝗿𝘂𝗻𝗸𝗼́𝘄 𝗦𝗧𝗘𝗔𝗠 (𝗮𝗻𝗴. 𝘀𝗰𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲, 𝘁𝗲𝗰𝗵𝗻𝗼𝗹𝗼𝗴𝘆, 𝗲𝗻𝗴𝗶𝗻𝗲𝗲𝗿𝗶𝗻𝗴, 𝗮𝗿𝘁, 𝗺𝗮𝘁𝗵, 𝗰𝘇𝘆𝗹𝗶 𝗻𝗮𝘂𝗸𝗮, 𝘁𝗲𝗰𝗵𝗻𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗮, 𝗶𝗻𝘇̇𝘆𝗻𝗶𝗲𝗿𝗶𝗮, 𝘀𝘇𝘁𝘂𝗸𝗮 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝗺𝗮𝘁𝗲𝗺𝗮𝘁𝘆𝗸𝗮). 

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach programu szkoły otrzymują wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży. Nasza szkoła już otrzymała drukarkę 3D oraz roboty Photon, które w ciekawy sposób nie tylko rozwijają u uczniów przydatne umiejętności, ale przede wszystkim rozbudzają kreatywność i pasję oraz stanowią inspirację do eksperymentowania z technologią.

W warsztatach uczestniczyło 60 uczniów z klas 5a, 5a oraz 6a. Dzieci zostały podzielone na piętnastoosobowe grupy, a zajęcia pokazowe dotyczyły następujących bloków tematycznych: Druk 3D oraz Jak widzi komputer?  Edukatorzy stworzyli w naszej szkole przestrzeń do zabawy i eksperymentów, do kreatywnego myślenia i szukania konstruktywnych rozwiązań, to zaś sprawiło, że zajęcia te na długo pozostaną w pamięci każdego z uczestników. fotorelacja

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

filmy

My na mapie