STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

 

     Nasza szkoła w tym roku szkolnym przystąpiła do  inicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań  (źródło: www.gov.pl).

      Dzięki wsparciu Ministerstwa otrzymaliśmy wiele pomocy i sprzętów 𝐫𝐨𝐳𝐰𝐢𝐣𝐚𝐣𝐚̨𝐜𝐲𝐜𝐡 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐞𝐭𝐞𝐧𝐜𝐣𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳ł𝐨𝐬́𝐜𝐢 czyli z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

      Korzystając od września z zakupionego sprzętu wiemy już, jak zdolni w tych kierunkach są nasi uczniowie i jak szybko dzięki tego rodzaju pomocom się rozwijają. Samą przyjemnością jest patrzeć na zaangażowanie i miny MAŁYCH KONSTRUKTORÓW- PROGRAMISTÓW. Nie ma problemów nie do rozwiązania i konstrukcji nie do zmodyfikowania! Mamy nadzieję, że pozostanie zapał, a radość tworzenia będzie się rozwijać. 

     Zajęcia od września odbywają się w naszej szkole. Prowadzone są one w różnych klasach, na różnych poziomach. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. fotorelacja 

      Dzięki wsparciu 𝐋𝐚𝐛𝐨𝐫𝐚𝐭𝐨𝐫𝐢𝐨́𝐰 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳ł𝐨𝐬́𝐜𝐢 zakupione zostały również nagłośnienie oraz oświetlenie do prowadzenia zajęć scenicznych i filmowych.

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • Zebranie Rodziców +

    Zebranie Rodziców przyszłych PIERWSZOKLASISTÓW odbędzie się 6 czerwca 2023 roku o godz. 17:00. Test kompetencji językowych z języka angielskiego odbędzie DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie