STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Wszyscy z niecierpliwością czekali, piosenki śpiewali, czapki zakładali aż św. Mikołaj przybył do naszej „Czwórki”. Wprawdzie z deszczem, a nie ze śniegiem, ale nie zabłądził, co było powodem do dużej radości. Klasy 1-3 dodatkowo poszły do CK „Karolinka” na przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek”. Tę baśń zna chyba każdy, ale jej wersji jest bardzo wiele, więc spektakl bardzo się dzieciom podobał. Po powrocie do szkoły już czekał na nich św. Mikołaj z podarunkami dla każdej klasy. To była taka „spodziewana niespodzianka”. Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem czerwonego koloru, mikołajkowych sweterków i różnych świątecznych atrybutów oraz dużej ilości uśmiechu. Wszystkim dzieciom- i tym dużym, i tym małym, życzymy samych miłych prezentów. fotorelacja

MIKOŁAJkowa piosenka- przygotowanie p. Robert Kier filmik

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • Zebranie Rodziców +

    Zebranie Rodziców przyszłych PIERWSZOKLASISTÓW odbędzie się 6 czerwca 2023 roku o godz. 17:00. Test kompetencji językowych z języka angielskiego odbędzie DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie