Nasza szkoła bierze udział w społecznej akcji ogłoszonej przez Lidl- Szkoła Pełna Talentów. Jesteśmy już zarejestrowani w bazie, więc spokojnie możemy wystartować.
- Jak można zdobyć „Talenciaka”?
Trzeba w Lidlu zrobić za 50 zł zakupy zawierające owoc lub warzywo i odebrać punkt w postaci kuponu. Można go przynieść do szkoły i wrzucić do jednej z trzech specjalnie oznaczonych pudełek znajdujących się u p. woźnej przy wejściu do szkoły, w sali 23 u p. Krzemińskiej i w sali 27 u p. Wienczek. Można również zeskanować z kuponu kod QR i przypisać go do naszej szkoły.
Klienci będą mogli otrzymywać Talenciaki od 5.09.2022 do 13.11.2022.

- Po co jest to całe zbieranie?
Zebrane kupony szkoła będzie mogła wymienić na pomoce oferowane przez Lidl, dzięki którym uczniowie będą mogli rozwijać swoje pasje, zainteresowania, odkrywać nowe dziedziny życia.
- Dodatkowe atrakcje.
Przewidzianych zostało 6 dodatkowych losowań, w których szkoły będą mogły otrzymać nagrodę w postaci wyposażenia sali multimedialnej lub ekranu multimedialnego, lub bota edukacyjnego, lub podłogę multimedialną.
Udział w tej akcji może wzbogacić naszą szkołę w bardzo nowoczesne i atrakcyjne pomoce dydaktyczne, które w ciekawy, innowacyjny sposób pomogą rozwijać talenty naszych dzieci. Dlatego zachęcamy MY, zachęcajcie WY do zakupów w Lidlu wszystkich naszych znajomych i rodzinę. Razem damy radę, nie pierwszy już raz!
Zbierajmy Talenciaki i wspierajmy naszą szkołę!!!