23 czerwca w SP4 był dniem SPORTU, nasi uczniowie z uśmiechem na twarzy i ogromnym zaangażowaniem ruszyli do aktywnego spędzenia czasu.

Podczas apelu wprowadzającego w harmonogram zadań zostali nagrodzeni uczniowie klas 1-3 za wyróżnienia i udział w kilku konkursach, które rozstrzygnięte zostały niedawno. Nagrody i dyplomy otrzymali uczestnicy konkursów:

-  Dzień Ziemi: Plakat: klasy 1-3, Las w słoiku: klasy 4-6,  Quiz: klasy 7-8,

• Święci z naszego sąsiedztwa,
  • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”.

Następnie od klasy 1-3 rozegrały turniej w "Dwa ognie". Oj, ile było emocji! A doping był tak głośny, że nawet momentami gwizdka nie było słychać!

Klasy 3b, 2a oraz 1a wygrały swoje mecze- ich celność okazała się lepsza od pozostałych klas, ale wszyscy zgodnie stwierdzili, że w przyszłym roku chcą rewanżu. Będą się solidnie przygotowywać pod czujnym okiem trenerów i wychowawców. Dodatkowo dzieci grały ze sobą w badmintona, w piłkę, skakały przez skakanki, w gumę, itp.

Frekwencja uczniów starszych biorących udział w różnych dyscyplinach była wyśmienita. Na pierwszy ogień "składy" z klas 4-6 i 7-8 zmierzyły się w dynamicznej sztafecie 4x100m. I co z tego, że z nieba lał się żar , skoro nasi wuefiści i na to znaleźli sposób instalując kurtynę wodną dla ochłody :) Drugim punktem harmonogramu były rozgrywki w kosza w formie  "streetbasketu". Natomiast gwoździem programu okazał się mecz Reprezentacja Uczniów vs Kadra Nauczycieli. "Stara gwardia" jeszcze pokazała młodym, jak się gra w siatkówkę wygrywając 3-0.

Brawa dla wszystkich za czynny udział w Dniu Sportu!!!