Po „Słodkich Przerwach” Samorząd Uczniowski naszej szkoły postanowił zrobić akcję „wytrawną”. Dziś wyznaczone dziewczyny z klas 7a i 7b piekły tosty w pośpiechu i pocie czoła. A musiały być szybkie w działaniu, bo przerwy były krótkie.

Należy też zauważyć, że popyt był ogromny i trudno było nadążyć z przygotowaniem, ponieważ pyszne tosty z szynką i żółtym serem, polane keczupem sprzedawały się w trybie ekspresowym- niczym ciepłe bułeczki w piekarni.

Opiekunka SU- pani Ewelina Pakuła- nie myślała, że trzeba będzie organizować kolejne dostawy potrzebnych produktów. Mocno zaangażowane uczennice sprzedały naprawdę bardzo dużo ciepłych kanapek, a kolejka po nie była niesamowicie długa.

Tosty stały się hitem dnia!

Niektórzy uczniowie zrezygnowali nawet z domowego drugiego śniadania, żeby móc skosztować świeżutkiego tościka.

Możecie sobie tylko wyobrazić, jak smakowicie dziś pachniało w naszej szkole przez kilka godzin...

Po udanej akcji z tostami członkowie naszego Samorządu już myślą o kolejnej smacznej akcji.

Do zobaczenia wkrótce, łasuchy.