Gratuluję Julii Bendkowskiej, Marcie Braun, Karolinie Czmok i Oldze Mach zdobycia III miejsca w  XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym PROFORMA 2021.

Przez 11 lat konkurs miał charakter festiwalu teatralnego, odbywał się w Pałacu Młodzieży w Katowicach  i wspólnie z kolegami z całego województwa mogliśmy oglądać kilkadziesiąt fantastycznych przedstawień. Od dwóch lat, z powodu pandemii  konkurs ma formę monodramu, czyli takiego utworu dramatycznego, w którym występuje tylko jeden aktor. W naszym krótkim przedstawieniu jedną postać zagrały cztery: Julia – Julię, Marta – odbicie Julii w lustrze, Karolina – wspomnienia Julii, a Olga tworzyła nastrój. Dziewczyny zagrały spektakl, który pokazuje, jak słowa, które wypowiadamy, krzywdzą albo uskrzydlają. Mam nadzieję, że każdy zrozumie to uniwersalne przesłanie.

Z przyjemnością zapraszam do obejrzenia efektów naszej pracy i jeszcze raz chcę przekazać aktorkom, że jestem z nich bardzo dumna.

Aleksandra Czmok

My również jesteśmy dumni, że dziewczyny z klasy 7b są tak mocno zaangażowane we wszystkie teatralne przedsięwzięcia.
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Małą Formę Teatralną to bardzo duże osiągnięcie
Gratulacje dla pani Czmok za przygotowanie uczennic w szerokim tego słowa znaczeniu.

Zobacz jak dziewczyny to zrobiły