STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów, które jest okazją do powiedzenia "dziękuję". Tego słowa, a także serdecznych życzeń, uśmiechów i uścisków od uczniów SP 4 z pewnością naszym nauczycielom dziś nie zabrakło

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć” słowami Janusza Korczaka rozpoczęła się krótka akademia z okazji dzisiejszego święta, w której, z powodu obostrzeń związanych z pandemią, mogli uczestniczyć jedynie nauczyciele oraz zaproszeni goście. Zanim jednak uczniowie naszej „Czwórki” zaprezentowali się na scenie, pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz nagrodziła osoby, które najbardziej w ubiegłym roku szkolnym zasłużyły się dla oświaty. Dzisiaj również z okazji święta edukacji Burmistrz naszego miasta wręczył nagrody tym nauczycielom, którzy z pasją i powołaniem przekazują wiedzę, wzbudzają w uczniach zapał i zainteresowanie światem i pozwalają „rozwinąć skrzydła”. W gronie wyróżnionych znaleźli się także nasi nauczyciele – pani Elżbieta Krzemińska, która otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Radzionków oraz pani Marta Pankiewicz - Rymiorz, która odebrała akt mianowania. Burmistrz przyznał też nagrody dla najlepszych absolwentów szkół z naszego miasta za ich wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury oraz sportu. Wyróżnienie III stopnia trafiło do Kingi Harwig.

Wyróżnionym pedagogom i uczniom serdecznie gratulujemy!!

 Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Konsultacje indywidualne +

    odbędą się w środę 22 marca 2023 roku o godz. 17:00. Rodzice zgłaszają chęć udziału w konsultacjach bezpośrednio, wybranym nauczycielom DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie