STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

     Wczoraj świętowaliśmy uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021-2022. Rozpoczęło się mszą świętą, na której został poświęcony nasz nowy sztandar szkolny.  Ksiądz proboszcz Eugeniusz Krawczyk wywiązał się ze swojego zadania znakomicie. To bardzo ważny moment dla naszej społeczności.

     W warunkach covidowych nie było ono jednak tak celebrowane, jak w latach ubiegłych. Musieliśmy dostosować się do obowiązujących zasad związanych z epidemicznymi obostrzeniami.

     Na sali gimnastycznej w związku z tym swoje rozpoczęcie miały tylko pierwszaki po raz pierwszy przekraczający próg naszej szkoły jako uczniowie.

      Pani Dyrektor przywitała dzieci i rodziców oraz przedstawiła wychowawczynie klas: 1a- p. Fronczak i 1b- p. Golder. Obecni poznali także nauczycieli uczących w tych klasach: j. angielski- p. Maćkowska, p. Przewoźnik, religia- p. Kandzia i nauczyciel wspierający p. Konieczny.

       Następnie bohaterowie dnia uroczyście ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami oraz godnie reprezentować naszą szkołę i kraj. Wszyscy będziemy im mocno kibicować.

      Podczas uroczystego pasowania przez p. Dyrektor zostały wręczone dzieciom po raz pierwszy ufundowane przez pana Burmistrza tyty ze słodyczami. To głównie tradycja śląska, która wszystkim pierwszakom- tym małym, ale i tym większym i starszym, niezmiennie sprawia wiele radości.

          Klasy II-VIII swoje rozpoczęcie miały w salach z wychowawcami. Zapoznały się z tygodniowym planem zajęć, przypomniały sobie, że nadal jesteśmy w stanie zagrożenia epidemiologicznego i przede wszystkim cieszyły się z nauki stacjonarnej. 

          Wszystkim naszym uczniom życzymy wielu sukcesów, satysfakcji z własnego rozwoju i mnóstwa wartościowych doświadczeń.

Nauczycielom życzymy spokoju w pracy i dużo niesamowitych pomysłów. Rodzicom życzymy wielu powodów do dumy ze swoich dzieci.

          A wszystkim życzymy najgoręcej zdrowia i nauki stacjonarnej.

Rok szkolny 2021/ 2022 został rozpoczęty!

Galeria

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie