STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

      Dziś 9 marca został w naszej szkole przeprowadzony test Konkursu Przyrodniczego "Świetlik". Uczniowie biorą w nim udział od wielu już lat zdobywając nagrody i wyróżnienia. Udział jest dobrowolny. Konkurs ten ma na celu rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako fascynującego źródła wiedzy o świecie.

Rozwija także najważniejsze predyspozycje, zainteresowania i talenty. Przygotowaniem może się zająć każdy indywidualnie w domu i przystąpić do niego weryfikując swoją wiedzę o otaczającym nas świecie. Bardzo się cieszymy, że w tegorocznej XIV edycji wzięli udział uczniowie z klas 2 i 3 oraz z klas 6, 7 i 8.

Teraz poczekamy na wyniki, które są wysyłane do szkół zwykle pod koniec maja.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy chęci wzięcia udziału w tym konkursie pomimo nauczania zdalnego.

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Konsultacje 24 marca godzina 17:00-18:00 +

    24 marca odbędą się konsultacje od godz 1700 do godziny 1800, Ze względu na obostrzenia spowodowane COVID 19 konsultacje odbędą DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie