STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

     Okres zimowych balów, maskarad zwany karnawałem właśnie się kończy. Rozpoczął się z początkiem stycznia i kończy się przed Środą Popielcową. Nadchodzi czas oczekiwania na Wielkanoc Wielkim Postem.

     Jak co roku, tak również i w tym nietypowym dla wszystkich (covidowym) odbyło się Zakończenie Karnawału. Inaczej niż zwykle, bo osobno w klasach, w trakcie lekcji, ale w przebraniach, z muzyką, zabawami tanecznymi, poczęstunkiem karnawałowym i zajęciami tematycznymi. Było wesoło, gwarnie, atrakcyjnie, głośno i kolorowo.

      Mamy nadzieję, że następne Zakończenie Karnawału nastąpi w zwykłych, bardziej przyjaznych warunkach.

Galeria

 

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Konsultacje 24 marca godzina 17:00-18:00 +

    24 marca odbędą się konsultacje od godz 1700 do godziny 1800, Ze względu na obostrzenia spowodowane COVID 19 konsultacje odbędą DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie