STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

     Walentynki- święto, które przyszło do nas z zachodniej granicy dopiero w latach 90-tych  XX wieku. Polacy początkowo z nieufnością do niego podchodzili, jednak z roku na rok zyskiwało coraz większą popularność.

     Walentynki swoją nazwę wzięły od św. Walentego- biskupa i męczennika chrześcijańskiego, który wg legendy za potajemne udzielanie ślubów został stracony właśnie 14 lutego.

Święto zakochanych z czasem stało się okazją do dzielenia się dobrym słowem, drobnym upominkiem ludzi wokół siebie. Znamienne jest właśnie anonimowe obdarowywanie z podpisem "Walenty".

W naszej szkole podczas piątkowych zajęć stacjonarnych było niesamowicie czerwono, serduszkowo i życzliwie. Każda klasa starała się świętować ten dzień w swoim gronie. Działy się tylko przyjemne rzeczy; były również liściki od Walentego lub Walentynki wysyłane od kilku dni do innych z pięknym przesłaniem dzięki "Poczcie Walentynkowej".

      Pamiętajmy jednak o tym, aby takie pozytywne słowa przekazywać sobie wzajemnie nie tylko 14 lutego. Niech dostarczają nam dobrej energii do podejmowania codziennych wyzwań.

Życzymy dużo miłości i życzliwości wszystkim i zawsze.

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Konsultacje 24 marca godzina 17:00-18:00 +

    24 marca odbędą się konsultacje od godz 1700 do godziny 1800, Ze względu na obostrzenia spowodowane COVID 19 konsultacje odbędą DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie