Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie.

Od dnia 18 stycznia 2021 roku wracamy do nauki.

Uczniowie klas I-III będą się uczyć w trybie stacjonarnym. Wszystkie lekcje i zajęcia dodatkowe będą się odbywały na terenie szkoły, zgodnie z dotychczasowym planem.

Rodzice odprowadzają dzieci tylko do drzwi placówki.

Do szkoły wchodzimy z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa oraz w pełnym reżimie sanitarnym. W czasie pobytu w szkole obowiązują dotychczasowe procedury, zasady bezpieczeństwa i higieny oraz zalecenia rekomendowane przez Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji i Nauki.

Uczniowie klas IV - VIII kontynuują naukę w trybie zdalnym na dotychczasowych zasadach.

Szczegółowe informacje będą podawane na bieżąco w dzienniku Librus.

Wytyczne_MEiN,_MZ_i_GIS_dla_klas_I-III_szkół_podstawowych

• Konsultacje 24 marca godzina 17:00-18:00 +

24 marca odbędą się konsultacje od godz 1700 do godziny 1800, Ze względu na obostrzenia spowodowane COVID 19 konsultacje odbędą DALEJ