Dziś zawitał do nas październik....

Jeszcze deszczowy i trochę ponury, ale już niedługo pokaże nam się ze swojej najpiękniejszej, kolorowej strony.

A wczoraj kończył się wrzesień- piękny, ciepły, letni.

I wczoraj właśnie- 30 IX- swoje święto mieli wszyscy chłopcy: ci mniejsi i ci więksi. W klasach wszyscy świętowali, chłopcy odbierali gratulacje, życzenia i prezenty od dziewczyn, które również gromkimi głosami odśpiewały im tradycyjne "100 lat!"

Na świetlicy młodzi panowie także mieli swoje osobiste "męskie" zajęcia z panem Adamem na sali gimnastycznej. Wspinaczka wysokogórska, skoki przez płot, rzuty do kosza, slalom z piłką czy przejście przez tunel dostarczyły wielu wrażeń. Chłopcy byli bardzo zadowoleni.

Przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów i życzymy chłopakom przede wszystkim zdrowia i spełnienia marzeń.

Wszystkiego najlepszego!