STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

22 kwietnia 2020 roku obchodzimy Światowy Dzień Ziemi pod hasłem

"Działania na rzecz ochrony klimatu”

W tym roku skupiamy się na wyzwaniach związanych z postępującymi zmianami klimatycznymi, przeludnieniem, wymieraniem gatunków czy brakiem wody w wielu częściach świata. Tego dnia promujemy działania na rzecz walki z zanieczyszczeniem środowiska oraz edukowanie ludzi na całym świecie, jak wielki problem stanowi zanieczyszczenie środowiska odpadami zrobionymi z tworzyw sztucznych.

W związku z zaistniałą sytuacją tegoroczne obchody Dnia Ziemi będą miały nieco inny charakter, dlatego chcemy Was zaprosić do następujących działań:

  1. wykonania plakatu promującego tegoroczne hasło (technika dowolna - oceniamy pomysł!)
  2. wykonania modelu eko-zwierzaka z materiałów, które znajdziecie w domu (oceniamy umiejętność wykorzystania odpadów!)

Na zdjęcia prac (pliki jpg) czekamy do końca kwietnia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Prace zostaną nagrodzone!!!

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Konsultacje 24 marca godzina 17:00-18:00 +

    24 marca odbędą się konsultacje od godz 1700 do godziny 1800, Ze względu na obostrzenia spowodowane COVID 19 konsultacje odbędą DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie