STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

         „Warto było pracować przez trzy lata”. Takimi słowami można podsumować ogromny sukces Julii Kowalik – uczennicy klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Radzionkowie, która od dwóch lat zdobywała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego, a w tym roku udało się jej sięgnąć po tytuł laureata.

         Nie było łatwo, ponieważ umiejętności, którymi musi się wykazać uczestnik tego konkursu przewyższają wiedzę większości uczniów nie tylko szkoły podstawowej, ale w ogóle większości uczniów. Julii się udało i dokonała tego w pięknym stylu. Pokazała, że nie tylko ma ogromną wiedzę i doskonałą pamięć, ale także to, że potrafi świetnie pisać, nawet w sytuacji paraliżującego stresu. 

         Etap finałowy tego prestiżowego konkursu odbył się 26 lutego w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Katowicach. Brali w nim udział najlepsi uczniowie z całego województwa. W gronie najlepszych z najlepszych znalazła się nasza Julia. Serdecznie gratulujemy Jej tego sukcesu  i życzymy kolejnych już niestety w nowej szkole. Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w konkursach przedmiotowych, zapraszamy do pracy od września.  

 Aleksandra Czmok

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie