STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Radzionkowie mają przyjemność zaprosić dzieci przedszkolne i siedmioletnie oraz uczniów klas trzecich wraz z rodzicami na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 04.03.2020 r. godz. 16.00.

Szkoła nasza posiada bogatą ofertę edukacyjną dla uczniów wspartą wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, dzięki której zapewnia wysoki poziom nauczania. Uczniowie naszej szkoły biorą udział w różnorodnych projektach edukacyjnych, m.in. takich jak: „Trudne nie znaczy nudne”, „Mądrość relacji to źródło inspiracji”, „W poszukiwaniu świadka historii”, „Dzień bezpiecznego internetu”, „eTwinning”, „Aiesec” czy „ Akademickie laboratorium innowacji i kreatywności”.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Lompy w Radzionkowie realizuje także innowację pedagogiczną, dzięki której  nasza oferta na rok szkolny 2020/2021 przewiduje otwarcie klasy pierwszej i czwartej z rozszerzonym językiem angielskim.  

Dodatkowo uczniowie naszej szkoły mogą brać udział w wielu zajęciach pozalekcyjnych takich jak: zajęcia plastyczne, teatralne czy sportowe z nauką pływania i nauką jazdy na nartach włącznie. Chętni mogą skorzystać z opieki świetlicy szkolnej i obiadów. Do dyspozycji rodziców i uczniów jest także pedagog i psycholog szkolny oraz logopeda.

Zapraszamy do odwiedzenia Szkoły Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Radzionkowie, zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie