STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

     7 grudnia- jak co roku- podczas Jarmarku Świątecznego na scenie zaprezentowały się wszystkie szkoły w świątecznym śpiewaniu. W tym roku te występy miały charakter konkursowy.

Były jednym z kilku elementów całorocznego konkursu szkół radzionkowskich o nazwie „Turniej Wielu Dziedzin”, a organizatorami tego etapu były MOSiR, CK”Karolinka” i SP4. Przedstawiciele 5 szkół podstawowych występowali w 3 kategoriach: kategoria grupowa, duet lub solo oraz występ nauczycieli. Nasi reprezentanci wypadli doskonale. Za ten etap otrzymaliśmy maksymalną ilość punków czyli 30.

     Podczas jarmarku był również rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Recyklingowa ozdoba świąteczna”. Uczniowie biorący udział w tej części turnieju wykonali piękne prace. Mogliśmy wysłać jednak tylko 5 z nich, i to najbardziej recyklingowe, ponieważ takie obostrzenia narzucił nam regulamin. Wysłane zostały prace Maćka Madejskiego z 6b, Natalii Podlesińskiej z 5c, Darka Skoczyńskiego z 4a, Kacpra Pietrygi z 5a i Oli Miś z 5a. Wszystkie te ozdoby były wykonane z materiałów z odzysku i prezentowały się jako przepiękne eko- bombki. W tym konkursie również zdobyliśmy maksymalną ilość punktów.

     Gratulujemy Natalii Podlesińskiej, która zdobyła dodatkową nagrodę rzeczową za swojego bałwanka z żarówki wręczaną podczas II części sobotniego jarmarku. Jej praca została oceniona- jako jedna z trzech ze wszystkich szkół- na najbardziej kreatywną i ciekawą.

     W sumie po trzecim etapie nasza szkoła ma 67,5 pkt i prowadzi w Turnieju.

Przed nami jeszcze cztery etapy.

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie