STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

            28 listopada uczniowie naszej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radzionkowie (Jakub Baran, Emilia Fornal, Zofia Kańtoch, Julia Kowalik, Bartosz Nycz, Hanna Tobor,) brali udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy „Wiem wszystko” organizowanym przez Zespół Szkół w Bytomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.

            Zakres materiału obejmował wiedzę  z różnych dziedzin, pytania łączyły informacje z przedmiotów pokrewnych, więc wymagały nie tylko wiedzy, ale także umiejętności szybkiego kojarzenia. Tak się złożyło, że nasi zwycięzcy: Julia Kowalik, Bartek Nycz, Jakub Baran, którzy byli bezkonkurencyjni i pokonali przeciwników w efektownym stylu,  najczęściej trafiali na pytania z chemii i informatyki. 

            Zabawa miała charakter turnieju, drużyny losowały pytania, na które w ciągu minuty należało odpowiedzieć, najlepiej bezbłędnie, bo konkurenci tylko czekali na potknięcia. Większość pytań było naprawdę trudnych. Wszyscy walczyli dzielnie, czasami uczniowie sami byli zdziwieni swoją rozległą wiedzą oraz tym, że nareszcie przydaje się im na przykład definicja imiesłowów.           Walka była bardzo wyrównana. Po ośmiu rundach dwie drużyny z największą liczbą punktów, czyli nasi uczniowie oraz ich koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 33 z Bytomia musiały zmierzyć się w dogrywce, która miała formę podobną do rzutów karnych. Wydawało się, że będą odpowiadać bezbłędnie aż zabraknie pytań, ale ostatecznie wygraliśmy już w drugiej rundzie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.

 Aleksandra Czmok

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie