STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Wiktor Poliński, uczeń klasy 2a, jest zawodnikiem Akademii Rugby Hegemon i już miał okazję reprezentować barwy klubu w meczu rugby, przeciwko drużynie Juvenii Kraków.

Mecz drużyny Wiktora był wstępem do wspaniałego widowiska sportowego, jakim były rozgrywki dorosłych już zawodników Juvenii Kraków i Ogniwa Sopot. Wiktor miał okazję wyprowadzać na boisko drużynę Mistrza Polski, Ogniwo Sopot, co było transmitowane w telewizji Polsat Sport. Mistrzowie Polski zapewniali dzieci, że któregoś dnia to one będą stać na ich miejscu, czego my również jesteśmy pewni. Najmłodsi sportowy mają okazję brać udział w ogólnopolskich turniejach dzieci i młodzieży organizowanych na terenie całej Polski oraz w międzynarodowych turniejach rugby. Wiktor zdecydowanie potwierdził, że rugby to wspaniała przygoda, dlatego zachęca wszystkich kolegów do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu !

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie