STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Wrocław, miasto którego początki sięgają X wieku, stał się 10 października miejscem wycieczki uczniów klas 5c,6a i 6b.  To tam, oprócz wspaniałych zabytków znajduje się unikatowe na skalę światową Afrykarium, prezentujące różnorodne ekosystemy środowiska wodnego Czarnego Lądu.

I właśnie tutaj, nasi uczniowie mogli podziwiać żółwia zielonego, rekiny, płaszczki i całe mnóstwo ryb w 18 - to metrowym przeźroczystym tunelu. Nie tylko tunel ale cale wrocławskie ZOO zrobiło ogromne wrażenie na uczniach i opiekunach. Ponadto dzieci wzięły udział w bardzo ciekawych zajęciach kreatywnych, podczas których na żywo poznawali życie zwierząt na sawannie. Stanęli oko w oko ze lwem, żyrafą czy zebrą. Poznali ich zwyczaje, sposób odżywiania czy przetrwania w trudnych warunkach na sawannie.

 To była naprawdę ciekawa i nietypowa lekcja. Wszyscy wrócili do domu zmęczeni ale bardzo zadowoleni.

Na pewno jeszcze tam się wybierzemy.

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie