STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta Radzionków przyznał nagrody dla nauczycieli, którzy osiągnęli najlepsze wyniki dydaktyczno-naukowe. Nagrodzono również najzdolniejszych uczniów. W gronie wyróżnionych znaleźli się nauczyciele naszej „czwórki” - Adam Szydło, który otrzymał Nagrodę Burmistrza Miasta Radzionków oraz Ewelina Pakuła, która odebrała akt mianowania.

Burmistrz przyznał też nagrody dla najlepszych absolwentów szkół z naszego miasta za ich wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury oraz sportu. Wyróżnienie II stopnia trafiło do Alicji Pradela z SP nr 4. Natomiast Nagrodę III stopnia otrzymał Bartosz Szopa (SP nr 4/Gimnazjum nr 2).
Gratulacje złożono także Pani Lidii Dylewskiej, która została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Uroczyste wręczenie medalu odbędzie się 15 października w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim.
Wyróżnionym pedagogom i uczniom serdecznie gratulujemy!!

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie