STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Nasza szkoła- jak co roku od wielu już lat- aktywnie uczestniczy w Międzynarodowym Dniu Sprzątania Świata. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem: "Nie śmiecimy- sprzątamy, zmieniamy".

Nauczycielki biologii i przyrody- p. Joanna Labus- Kolano i p. Marta Pankiewicz- Rymiorz wspólnie z uczniami klasy 6b bardzo treściwie przypomnieli wszystkim o celowości segregacji śmieci oraz o dbaniu o czystość naszej planety. A we współczesnym świecie produkujemy coraz więcej odpadów, emitujemy coraz więcej szkodliwych gazów, niszczymy bezmyślnie drzewa i lasy tak niezbędne dla nas- ludzi. Szkoła więc przypomina dzieciom o podejmowaniu istotnych działań w celu ochrony Ziemi- naszej planety. Jednak bez przykładu dorosłych (rodziców), bez ich zaangażowania w codzienne dbanie o czystość zarówno w najbliższym otoczeniu, jak i w szerszym rozumieniu środowiska- sami możemy niewiele. Młode pokolenie musi widzieć i wiedzieć, że miejsce odpadów jest zawsze jedno- ODPOWIEDNI KOSZ.

Dbajmy o miejsce naszego życia wspólnie i nie tylko 1 dzień w roku, ale wszystkie 365 dni!

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie