STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Jak zwykle na początku roku szkolnego odwiedziły nas dwie sympatyczne i znajome osoby- inspektor w Straży Miejskiej P. Marcelina Matejczyk i świetny dzielnicowy w Rojcy- mł. asp. Sebastian Golicz.

W klasach I-III przeprowadzili pogadankę nt bezpiecznego zachowania się podczas drogi do szkoły i z niej. To były bardzo ważne informacje przypominające wszystkim o ostrożności, o noszeniu odblasków, o prawidłowym przejściu przez ulicę, poruszaniu się w szkole i poza nią. Tym bardziej, że wokół naszej szkoły wciąż prowadzone są prace związane z rewitalizacją plantów przy szkole oraz z remontem budynków przy ul. Kużaja. Dzieci mniejsze i większe muszą umieć m.in. świadomie zareagować na obcego człowieka próbującego gdzieś je zaciągnąć czy na bezpańskiego psa. Nie ma zbędnych informacji, jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych milusińskich. Dlatego bardzo się ucieszyliśmy z tej wizyty. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały tematyczne kolorowanki. Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom i rodzicom życzymy ostrożności i bezpieczeństwa w nowym 2019-2020 roku szkolnym.

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie