Nasza Szkoła Podstawowa nr 4 w Radzionkowie już po raz drugi ma przyjemność zorganizowania warsztatów z udziałem Pana Konrada Jerzaka vel Dobosza, które odbędą się 29 marca tego roku. Pan  Konrad cieszy się dużą sympatią wśród dzieci i dorosłych, między innymi swoim profesjonalnym i kreatywnym podejściem na nauki języków obcych.

Autor książki „ Sekrety poliglotów”,  uczestnik wielu programów oraz wywiadów zdradzi sposoby efektywnej nauki języków obcych.  Sam zna  ich kilkanaście, więc już po raz drugi przedstawi ciekawe, szybkie i efektywne sposoby tego, jak się uczyć - aby się nauczyć.
            Pierwsza edycja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem w środowisku, że postanowiliśmy zorganizować edycję drugą. Spotkanie z poliglotą uświadomiło uczniom, że nauka języków obcych to nic strasznego, jeśli zna się na nią sprytne sposoby. Wzrosła u uczniów motywacja do tego, by poznawać tajniki obcych języków, dlatego od przyszłego roku szkolnego planujemy poszerzenie oferty edukacyjnej o dodatkowe zajęcia z języka angielskiego - uczniowie będą mogli jeszcze efektywniej uczyć się tego języka w naszej szkole.
            Od roku szkolnego 2019/2020 uczniowie z naszej szkoły i okolicy będą mogli zapisać się do klasy z rozszerzonym językiem angielskim. Zajęcia odbywać będą się codziennie w ramach innowacji. Spotkania z Panem Doboszem są jednym z punktów programu innowacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych nauką języków obcych do naszej szkoły.

zobacz film

• Rekrutacja 2024/2025 +