Z wizytą w BANKU

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

We wtorek Dzień Otwarty w naszej szkole cieszył się sporą popularnością rodziców i ich pociech. Pani dyrektor Lidia Dylewska przedstawiła grono pedagogiczne, bazę szkolną i zalety bezpiecznych, zielonych terenów wokół, a także bogatą ofertę zajęć dla uczniów na rok szkolny 2019/2020.

 Pan Łukasz Przewoźnik przygotował prezentację multimedialną o naszej placówce. Najważniejszym projektem realizowanym od IX.19r. będzie innowacja edukacyjna prowadzona przez p. Annę Maćkowską w pierwszych i piątych klasach- rozszerzony j. angielski. Pomysł ten będzie miał kontynuację w kolejnych latach edukacji dzieci. Chcemy również pomagać młodym ludziom w ich rozwoju ruchowym, dlatego panowie Adam i Tomek zaproponowali regularną naukę pływania na basenie oraz naukę jazdy na nartach i snowboardzie w okresie zimowym. Pani Ola Czmok przygotowała autorskie przedstawienie teatralne, a dodatkową atrakcją było wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym "Projekt maskotki dla stowarzyszenia Cidry lotajom". Honory pełnił radny z naszej Rojcy- pan Grzegorz Szeremeta, który także bardzo pozytywnie wypowiadał się o nas. Jedną z wielu atrakcji Dnia Otwartego była wystawa pod tytułem „Podróż do PRL- u”. Oprócz pamiątek z tamtych czasów można było posłuchać muzyki ze starych płyt i gramofonu, zobaczyć bajkę z Bolkiem i Lolkiem, z Reksiem czy napić się kawy z ręcznego młynka. Przewodnikiem po krainie PRL-u był- na co dzień radny- pan Piotr. Wszyscy bawili się wspaniale, każdy znalazł coś dla siebie.  Na zakończenie goście mogli swobodnie poruszać się po szkole, zapoznawać się z salami i ich wyposażeniem, podziwiać piękne prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów i bogato prezentowane na 6 gazetkach wiszących na korytarzach, a najmłodsi brali udział w różnorakich zajęciach proponowanych przez nauczycieli.

Serdecznie zapraszamy rodziców do zapisów swoich pociech do pierwszych klas w naszej "Czwórce".

Galeria

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

filmy

My na mapie