STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

        Nie na dnie szuflady, nie w teczce, ale na sztalugach w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radzionkowie. O czym mowa? O pracach plastycznych uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Radzionkowie - Rojcy, które będą cieszyć oko i wzbudzać zachwyt odwiedzających bibliotekę.

Jesiennym popołudniem 8 października wernisaż zorganizowały tam nauczycielki plastyki – Elżbieta Krzemińska i Celina Kurzok. Na wystawę przybyli młodzi twórcy z rodzicami i znajomymi, nauczyciele oraz przyjaciele naszej szkoły.

        Trudno opisać obrazy stworzone na kartkach zwykłego bloku, ponieważ są NIEZWYKŁE. To trzeba zobaczyć. Naprawdę warto. Uczniowie są dumni ze swoich prac, a my jesteśmy dumni z naszych uczniów. Jak pisze Barbara Stenka w książce pt. „ OJ, Hela!” (…) w każdym dziecku jest ukryty talent. Ukryty jak perła w morskiej muszli. Tylko trzeba umieć ją wydobyć i starannie pielęgnować.” Nauczyciele w naszej szkole są mistrzami w wydobywaniu ze swoich uczniów tego, co najcenniejsze. Nie bez przyczyny szczycimy się tytułem „Szkoły Odkrywców Talentów”.

        Przedstawiamy nazwiska naszych młodych artystów, może to drobne wyróżnienie zachęci innych do ujawnienia światu swoich możliwości. Swoje prace zaprezentowali:

Krzysztof Aleksa, Anna Biadasiewicz, Dominika Dziekońska, Wiktoria Frej, Emilia Fornal, Olivia Hachulska, Kinga Harwig, Natalia Harwig, Monika Holewa, Oliwia Janosz, Alicja Kasperczyk, Kinga Kozok, Daria Müller, Bartosz Nycz, Natalia Otrembnik, Julia Pawełkiewicz, Karolina Pawnuk, Alicja Pradela, Alicja Rupik, Zofia Rupik, Anna Sitek, Wiktoria Stącel, Barbara Szastok, Maja Wojakowicz, Wiktoria Wyleżałek, Iwona Ziora

Prace uczniów będą prezentowane do końca października

Janina Wilczek

Aleksandra Czmok

 

GALERIA

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie