STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

            Pierwszy poniedziałek września we wszystkich szkołach wygląda podobnie. Uśmiechnięci, odświętnie ubrani, grzeczni uczniowie; wypoczęci, pełni nowych sił nauczyciele i akademie inaugurujące nowy rok szkolny.

W naszej Szkole Podstawowej nr 4 w Radzionkowie, jak co roku uroczystą inscenizację przygotowali uczniowie klas czwartych ze swoimi pierwszymi wychowawczyniami: panią Stefanią Kamińską i panią Iwoną Fronczak. Były wakacyjne dekoracje, wakacyjne piosenki, wspomnienia tak niedawnych beztroskich chwil i życzenia powodzenia na cały nowy rok pracy.

            W tym roku zaszczycił nas swoją obecnością pan burmistrz Gabriel Tobor, który dołączył się do dziecięcych życzeń. Swoich podopiecznych powitały także: nowa pani dyrektor Lidia Dylewska oraz jej zastępczyni pani Agnieszka Bylica. Na zakończenie uroczystości cała szkoła podziękowała dotychczasowej zastępczyni dyrektora pani Barbarze Jancie za wieloletnią pracę i powitała ją w roli pełnoetatowego nauczyciela historii z życzeniami, by była nim „sto lat”.

            Druga część akademii przeznaczona była dla tegorocznych pierwszoklasistów, którzy przejęci i trochę niepewni wkroczyli do szkoły wraz z rodzicami, uginając się pod ogromnymi rogami obfitości. Po powitaniu przez panią dyrektor i części artystycznej przygotowanej przez nieco tylko starszych kolegów, już ośmieleni pierwszacy udali się z wychowawczyniami do szkolnej świetlicy na pamiątkowe zdjęcie a następnie odwiedzili swoje klasy, w których spędzą najbliższe miesiące.

            Rok szkolny 2018/2019 dopiero się zaczyna, nie wiemy jaki będzie, ale życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, by był jak najbardziej owocny, by wszyscy osiągnęli cele, które sobie wyznaczyli i zakończyli go tak samo uśmiechnięci jak dzisiaj.  

 

GALERIA

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • ZEBRANIE Z RODZICAMI 15 WRZEŚNIA 2021R. +

    Serdecznie zapraszamy rodzców uczniów naszej szkoły w dniu 15 września (środa) na sptkanie z wychowawcami o godzinie 17:00.Wychowawcy klas poinformują DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie