rok szkolny 2019/2020

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

Sportowe 

  • 9.10.2019 III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego w Biegach Przełajowych dla Helena Waniek, Alicja Pięta, Zuzanna Szolc, Roksana Łakomy, Maja Świerczyna, Alicja Wylenzek  -   Tomasz Skandy, Adam Szydło

  • 23.09.2019 I miejsce dla klas IV – VI w Gminnych Zawodach Sztafetowych Biegów Przełajowych organizowanych przez MOSiR Helena Waniek, Alicja Pięta, Zuzanna Szolc, Roksana Łakomy, Maja Świerczyna, Alicja Wylenzek   - Tomasz Skandy, Adam Szydło

  • 20.09.2019  I miejsce w Marszobiegu Sprawnościowo - Obronnym zorganizowanym przez 17 Radzionkowską Drużynę Piechoty Zmechanizowanej oraz MOSiR dla Anna Sitek, Filip Juchnik, Krzysztof Aleksa, Alex Harwig, Sebastian Stratman – Tomasz Skandy


Przedmiotowe

  • 28.11.2019 I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy „Wiem wszystko” organizowanym przez Zespół Szkół w Bytomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach dla Julia Kowalik, Bartek Nycz, Jakub Baran – Aleksandra Czmok

  • 10.02.2020 I miejsce dla Darii Müller w XVII Wojewódzki Konkurs Krasomówczy w ramach Debaty Śląskiej, którego temat brzmiał „Niezwykli ludzie dla Śląska” - Aleksandra Czmok

  • 26.02.2020  Julii Kowalik – uczennicy klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Radzionkowie, która od dwóch lat zdobywała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego, a w tym roku udało się jej sięgnąć po tytuł laureata. – Aleksandra Czmok

 

Inne

  • 7.12 2019 I miejsce w Wokalnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w ramach „Turnieju Wielu Dziedzin” organizowanym przez MOSiR

  • 7.12.2019 I miejsce w międzyszkolnym konkursie „Recyklingowa ozdoba świąteczna”, w ramach „Turnieju Wielu Dziedzin” organizowanym przez MOSiR dla Natalia Polesińska – Celina Kurzok, Elżbieta Krzemińska

  • 8.11.2019 VIII edycja konkursu gwary „Przidom do nos po niyszporach” I miejsce - Alex Harwig VIII a, II miejsce - Daria Muller VIII a – Janina Wilczek, wyróżnienie – Dominika Surma III a – Anna Pawlica

  • 30.09.2019 II miejsce dla klasy I c w międzyszkolnym konkursie „Dzika Rzeka” organizowanym przez Śląski Ogród Botaniczny – Agnieszka Hypki

 

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

filmy

My na mapie