rok szkolny 2018/2019

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

Sportowe 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP 4 W ZAWODACH SPOROWYCH

W OKRESIE 1 WRZESIEŃ -13 MARZEC

  • I miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w gminie Radzionków kl 4-6
  • I miejsce w biegach przełajowych chłopców w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • II miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w powiecie tarnogórskim kl 4-6
  • II miejsce w biegach przełajowych chłopców w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • III miejsce dla SP 4 w Lekkoatletycznym Memoriale Kamili Skolimowskiej na szczeblu rejonowym dziewczyny i chłopcy
  • I miejsce w mini koszykówce dziewcząt w gminie Radzionków kl 4- 6
  • II miejsce w mini koszykówce chłopców w gminie Radzionków kl 4- 6
  • I miejsce w koszykówce dziewcząt w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • II miejsce w mini koszykówce chłopców w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • III miejsce w mini koszykówce dziewcząt w powiecie tarnogórskim kl 4- 6
  • I miejsce w siatkówce dziewcząt w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • II miejsce w siatkówce chłopców w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • Awans do fazy pucharowej dziewcząt w powiatowej lidze siatkarskiej
  • I miejsce w siatkówce dziewcząt w powiecie tarnogórskim kl. 7-3 gim
  • I miejsce w mini siatkówce dziewcząt w powiecie tarnogórskim kl. 6


Przedmiotowe

Julia Kowalik - uczennica klasy 7a

  • Finalistka Olimpiady przedmiotowej z języka polskiego

 

INNE

Sebastian Aloszyn - uczeń klasy 4a

  • I miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie Muzycznym " Estrada Młodych 2019" - [dyplom]
  • I miejsce w ogólnopolskim IV Pucharze Krakowa w karate Tradycyjnym dzieci i młodzieży - [dyplom],[artykuł]
  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym - [dyplom]

Denis Hachulski - uczeń klasy 1a

  • II miejsce w Śląskiej lidze Judo - Koszęcin - [dyplom]

Marta Hawel - uczennica klasy 1a

  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w gimnastyce Artystycznej - Ząbkowice Śląskie - [dyplom]
  • III miejsce w III Dolnośląskim Turnieju w gimnastyce Artystycznej - Ząbkowice Śląskie - [dyplom]
  • III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rekreacyjnych w gimnastyce Artystycznej - Gliwice - [dyplom]
  • III miejsce w V Ogólnopolskiej Gali Gimnastyki Artystycznej - Łódź 2019 - [dyplom]

Daria Müller - uczennica klasy 7a

  • III miejsce w VII Konkursie Gryfny Godki  - [dyplom]

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

filmy

My na mapie