Od 29 stycznia do 2 lutego we współpracy z Miastem Radzionków odbyły się w naszej szkole gminne półkolonie zimowe. Chociaż trwały tylko pięć dni, to jednak obfitowały w wiele ciekawych atrakcji. fotorelacja

Dzieci brały udział w zajęciach twórczych, zamieniając się w małych projektantów mody. Każdy uczestnik wykonał fartuch kucharski. Powstały także kolorowe domki z drewna i kwiatki z gipsu. Nie zabrakło także sportu- półkoloniści mogli brać udział w zabawach na sali gimnastycznej, jak również wyszaleć się podczas zajęć na basenie.

Ciekawą atrakcją był również pokaz broni i zawody strzeleckie, które odbyły się na hali Hala MOSiR Radzionków

Uczniowie odwiedzili także Centrum Kultury Karolinka, a film "Inspektor pająk" przyniósł wiele pozytywnych emocji.

Strzałem w dziesiątkę okazała się 𝒘𝙮𝒄𝙞𝒆𝙘𝒛𝙠𝒂 do Funzeum w Gliwicach. Dzieci dały się ponieść magii kolorów i światła.

Uczestnicy zimowych zajęć z ochotą korzystali z pomocy Laboratorium Przyszlości i budowali z klocków Lego konstrukcje, w których określone funkcje samodzielnie programowali.

Półkolonistów odwiedził 𝑷𝙖𝒏 𝑩𝙪𝒓𝙢𝒊𝙨𝒕𝙧𝒛, aby zobaczyć zadowolone buzie uczestników, obserwować realizowane zajęcia i wręczyć dzieciom radzionkowskie kolorowanki.

𝐉𝐞𝐬𝐭𝐞𝐬́𝐦𝐲 𝐩𝐞𝐰𝐧𝐢, 𝐳̇𝐞 𝐰𝐲𝐩𝐨𝐜𝐳𝐲𝐧𝐞𝐤 𝐳𝐢𝐦𝐨𝐰𝐲 𝐩𝐨𝐝𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐭𝐞𝐠𝐨𝐫𝐨𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐩𝐨́ł𝐤𝐨𝐥𝐨𝐧𝐢𝐢 𝐛𝐲ł 𝐮𝐝𝐚𝐧𝐲, 𝐚 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢 𝐩𝐞ł𝐧𝐞 𝐩𝐨𝐳𝐲𝐭𝐲𝐰𝐧𝐞𝐣 𝐞𝐧𝐞𝐫𝐠𝐢𝐢 𝐳 𝐜𝐡𝐞̨𝐜𝐢𝐚̨ 𝐰𝐫𝐨́𝐜𝐚̨ 𝐩𝐨 𝐟𝐞𝐫𝐢𝐚𝐜𝐡 𝐝𝐨 𝐬𝐳𝐤𝐨ł𝐲.