Wielojęzyczność bez tajemnic - poliglota Konrad Jerzak vel Dobosz odwiedzi Radzionków!

Szkolne wydarzenia często są doskonałą okazją do poszerzania horyzontów i zdobywania nowych umiejętności. Do Szkoły Podstawowej nr 4 w Radzionkowie wkrótce zawita niezwykły gość - Konrad Jerzak vel Dobosz, poliglota, który opanował aż 14 języków!

Spotkanie z Konradem Jerzakiem vel Doboszem odbędzie się 26 kwietnia 2023 roku o godzinie 15:00 i skierowane jest do uczniów klas 1-8, rodziców oraz nauczycieli. To wyjątkowa okazja, by poznać tajniki nauki języków obcych oraz posłuchać inspirujących historii związanych z różnymi kulturami.

Podczas spotkania, Konrad Jerzak vel Dobosz podzieli się swoimi doświadczeniami, technikami uczenia się, które stosuje sam, takimi jak nauka przez skojarzenia czy korzystanie z technologii, oraz przekona uczestników, że sukces w nauce języków to nie tylko kwestia talentu, ale przede wszystkim determinacji i systematyczności.

Jego historia stanie się dla uczniów nie tylko źródłem inspiracji, ale także dowodem na to, że granice językowe można przekroczyć, odkrywając nieznane i wzbogacając swoje życie.

Nie przegapcie tej niezwykłej okazji! Zapraszamy serdecznie na spotkanie z poliglotą Konradem Jerzakiem vel Doboszem, 26 kwietnia o 15:00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Radzionkowie. zobacz