STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

         „Warto było pracować przez trzy lata”. Takimi słowami można podsumować ogromny sukces Julii Kowalik – uczennicy klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Radzionkowie, która od dwóch lat zdobywała tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego, a w tym roku udało się jej sięgnąć po tytuł laureata.

         Nie było łatwo, ponieważ umiejętności, którymi musi się wykazać uczestnik tego konkursu przewyższają wiedzę większości uczniów nie tylko szkoły podstawowej, ale w ogóle większości uczniów. Julii się udało i dokonała tego w pięknym stylu. Pokazała, że nie tylko ma ogromną wiedzę i doskonałą pamięć, ale także to, że potrafi świetnie pisać, nawet w sytuacji paraliżującego stresu. 

         Etap finałowy tego prestiżowego konkursu odbył się 26 lutego w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Katowicach. Brali w nim udział najlepsi uczniowie z całego województwa. W gronie najlepszych z najlepszych znalazła się nasza Julia. Serdecznie gratulujemy Jej tego sukcesu  i życzymy kolejnych już niestety w nowej szkole. Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w konkursach przedmiotowych, zapraszamy do pracy od września.  

 Aleksandra Czmok

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie