STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

17 października w poczet uczniów naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci pierwszoklasiści. Podczas wymagającej akademii odwiedziło ich 8 wróżek z różnych krain oraz 1 wiedźma, która zamieniła ich w Żółtodziobów.

Dzieci musiały odwrócić złe zaklęcie wykonując różne zadania w każdej z krain, aby zdobyć zaczarowane klucze. Nasi dzielni najmłodsi musieli wykazać się nabytymi do tej pory umiejętnościami- recytacją, śpiewem, dyscypliną, pracowitością oraz ćwiczeniami sportowymi. Na szczęście dobro zawsze zwycięża (przynajmniej w naszej szkole) i wiedźma odeszła pokonana, a dzieci zdobyły wszystkie wymagane klucze, czym wymazały paskudne zaklęcie. Powtórzyły za konferansjerem ważne słowa ślubowania. Teraz naprawdę mogły być pasowane przez Panią dyrektor Lidię Dylewską na pełnoprawnych Uczniów Szkoły Podstawowej nr4 w Rojcy. Jako dopełnienie tego święta otrzymali legitymacje szkolne- bardzo ważny dokument w karierze uczniowskiej oraz dyplom Pasowania na Ucznia. Pierwszoklasistom gratulujemy awansu oraz życzymy osiągnięcia wielu sukcesów.

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie