STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

            Uczniowie klasy III A pod koniec maja odwiedzili niezwykłą placówkę naukową. Niezwykle przyjazną. Nikt nie spodziewał się, że poważnie brzmiąca nazwa: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka to tak naprawdę miłe i łatwo dostępne dla wszystkich miejsce zdobywania rzetelnej wiedzy.

            Dzięki życzliwości pracowników tej instytucji uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą „biblioteki bez barier” i miłego spędzenia czasu wśród książek. Otwarte czytelnie, medioteka, kabiny do pracy indywidualnej i grupowej, stanowiska do pracy z internetem, darmowy dostęp do księgozbioru i skanerów to tylko kilka udogodnień proponowanych klientom. Największym zaskoczeniem były strefy do pracy w pozycji leżącej. Jak widać nawet takie nowoczesne przyzwyczajenia młodzieży zostały uwzględnione przez twórców tego miejsca. Podobnie przyjazny jest czas pracy biblioteki, która  czynna jest od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do soboty – każdy może wybrać najlepsze dla siebie godziny.

            CINIBA jest więc instytucją godną polecenia wszystkim, którzy lubią czytać, pasjonuje ich poszerzanie wiedzy lub po prostu potrzebują spokojnego miejsca do pracy z dostępem do ogromnej ilości informacji. Warto wiedzieć, że tak blisko nas jest takie miejsce. 

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie