STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

        Daria Műller, uczennica klasy VII a, udowodniła, że poradzi piyknie godać, zdobywając wyróżnienie w XIII Regionalnym Konkursie Gwar Śląskich, zorganizowanym przez Muzeum Górnośląskie i Szkołę Podstawową nr 46 w Bytomiu oraz zajmując III miejsce w VIII Konkursie Gryfny Godki, zorganizowanym przez Koło Związku Górnośląskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Piekarach Śląskich.

W czasie przesłuchań Daria opowiedziała o tym jak Ponboczek Śląsk Ślązokom podarowoł. Mimo ogromnej rywalizacji, bo w obydwu konkursach wzięli udział uczniowie wielu śląskich miast: Bytomia, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Mysłowic, Siemianowic, Chorzowa, Katowic, nasza uczennica swoim występem pokazała klasę i zyskała uznanie w oczach jury. Dla podkreślenia jej artystycznych zdolności wraz z pozostałymi laureatami Konkursu Gryfny Godki zaprezentowała swój monolog 14 maja w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich podczas VIII Święta Śląskiej Godki.

        Gratulujemy Darii sukcesów i dziękujemy za kultywowanie śląskich tradycji i godne reprezentowanie naszej szkoły w regionie.

Galeria

Święto Śląskiej Godki

Dyplomy

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Ogłoszenia Szkolne +

    Awarii linii telefonicznej Z powodu awarii linii telefonicznej wszystkie sprawy proszę załatwiać poprzez szkolną pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie