STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się półkolonie zimowe finansowane przez Gminę Radzionków. Uczestniczyło w nich 45 dzieci z terenu naszego miasta.

Uczestnicy półkolonii brali udział w zajęciach sportowych, artystycznych oraz komputerowo-profilaktycznych organizowanych na terenie naszej szkoły. Wielu pozytywnych wrażeń dostarczył wyjazd na basen do Rudy Śląskiej, gdzie dzieci spędziły aktywnie czas, korzystając z wielu wodnych atrakcji. Podczas półkolonii najmłodsi mieli również okazję odwiedzić Muzeum Etnograficzne w Chorzowie. Odbyły się tam warsztaty wypiekania chleba oraz lekcja w starej szkole. Tradycyjnie półkoloniści odwiedzili CK ”Karolinka” udając się na film pt. „Sekretny świat kotów”.

Zaproponowane dzieciom formy aktywności pozwoliły na stworzenie pozytywnego klimatu zachęcającego do rekreacji, zabawy i aktywnego spędzania czasu wolnego.

 

Anna Buchacz

 

Galeria

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie