STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się półkolonie zimowe finansowane przez Gminę Radzionków. Uczestniczyło w nich 45 dzieci z terenu naszego miasta.

Uczestnicy półkolonii brali udział w zajęciach sportowych, artystycznych oraz komputerowo-profilaktycznych organizowanych na terenie naszej szkoły. Wielu pozytywnych wrażeń dostarczył wyjazd na basen do Rudy Śląskiej, gdzie dzieci spędziły aktywnie czas, korzystając z wielu wodnych atrakcji. Podczas półkolonii najmłodsi mieli również okazję odwiedzić Muzeum Etnograficzne w Chorzowie. Odbyły się tam warsztaty wypiekania chleba oraz lekcja w starej szkole. Tradycyjnie półkoloniści odwiedzili CK ”Karolinka” udając się na film pt. „Sekretny świat kotów”.

Zaproponowane dzieciom formy aktywności pozwoliły na stworzenie pozytywnego klimatu zachęcającego do rekreacji, zabawy i aktywnego spędzania czasu wolnego.

 

Anna Buchacz

 

Galeria

 

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • zebranie z rodzicami +

    16 września o godzinie 1700 odbędzie się zebranie z rodzicami w salach które przydzielone są do klasy DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie