STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8 – 15 maja Tydzień Bibliotek. Hasło tegorocznych obchodów brzmiało: „(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA.

Uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej zostali zaproszeni do udziału w obchodach tego święta do filii MBP w Rojcy. Jak zwykle zajęcia były bardzo ciekawe. Każda klasa miała osobne spotkanie. Uczniowie mieli okazję wysłuchać fragmentu książki Marcina Pałasza pt. „Jaś Wiadomy zmienia świat” oraz wykazać się znajomością baśni. Na zakończenie klasa III a wykonała kartkę z wakacji a pozostałe klasy finezyjne zakładki do książek. Wizyta w bibliotece była udana.

 

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Słodka Środa i Zebranie z rodzicami +

    W dniu 20 listopada (środa) Komitet rodzicielski wraz z Samorządem Uczniowskim organizują słodką środę w tym dniu na parterze sprzedawane DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie