STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Jak co roku w naszej szkole odbyły się półkolonie finansowane przez gminę Radzionków. Od 29 stycznia do 2 lutego aktywnie w zajęciach uczestniczyło 40 dzieci.

Program był bardzo ciekawy, wiele się działo! Codziennie odbywały się zajęcia na których dzieci mogły wykazać się swoja kreatywnością. Powstały bardzo ciekawe prace wykonane techniką decoupage, maski karnawałowe oraz wesołe, włochate zeszyty.

Wiele radości dostarczały dzieciom zajęcia sportowe, na których wszyscy chętnie pokonywali sprawnościowy tor przeszkód, brali udział w wyścigach rzędów i wielu grach zespołowych. Dzieci poznawały tajniki sztuk walki, ćwicząc judo, a także miały możliwość trenować boks w pobliskim klubie sportowym „Befit”.

W pracowni komputerowej można było zamienić się w artystów wykorzystując swoją wyobraźnię i programy graficzne. Obróbka fotografii cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzieci dowiedziały się również jak właściwie korzystać z komputera i Internetu. Jak unikać zagrożeń, które niesie współczesna technologia.

Zwieńczeniem półkolonii była wycieczka do Pszczyny. Przygoda na zamku oraz udział w warsztatach pszczelarskich w skansenie „ Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej” dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych wrażeń.

Ostatniego dnia półkolonii odwiedzili nas Burmistrz Miasta Radzionków Gabriel Tobor oraz dyrektor CK "Karolinka" Justyna Konik. Była to bardzo miła wizyta połączona ze słodkim poczęstunkiem i wspólnym zdjęciem.

 

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Ogłoszenia

  • Słodka Środa i Zebranie z rodzicami +

    W dniu 20 listopada (środa) Komitet rodzicielski wraz z Samorządem Uczniowskim organizują słodką środę w tym dniu na parterze sprzedawane DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie