rok szkolny 2018/2019

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

Sportowe 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP 4 W ZAWODACH SPOROWYCH

W OKRESIE 1 WRZESIEŃ -13 MARZEC

  • I miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w gminie Radzionków kl 4-6
  • I miejsce w biegach przełajowych chłopców w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • II miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w powiecie tarnogórskim kl 4-6
  • II miejsce w biegach przełajowych chłopców w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • III miejsce dla SP 4 w Lekkoatletycznym Memoriale Kamili Skolimowskiej na szczeblu rejonowym dziewczyny i chłopcy
  • I miejsce w mini koszykówce dziewcząt w gminie Radzionków kl 4- 6
  • II miejsce w mini koszykówce chłopców w gminie Radzionków kl 4- 6
  • I miejsce w koszykówce dziewcząt w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • II miejsce w mini koszykówce chłopców w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • III miejsce w mini koszykówce dziewcząt w powiecie tarnogórskim kl 4- 6
  • I miejsce w siatkówce dziewcząt w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • II miejsce w siatkówce chłopców w gminie Radzionków kl 7- 3 gim
  • Awans do fazy pucharowej dziewcząt w powiatowej lidze siatkarskiej
  • I miejsce w siatkówce dziewcząt w powiecie tarnogórskim kl. 7-3 gim
  • I miejsce w mini siatkówce dziewcząt w powiecie tarnogórskim kl. 6


Przedmiotowe

Julia Kowalik - uczennica klasy 7a

  • Finalistka Olimpiady przedmiotowej z języka polskiego

 

INNE

Sebastian Aloszyn - uczeń klasy 4a

  • I miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie Muzycznym " Estrada Młodych 2019" - [dyplom]
  • I miejsce w ogólnopolskim IV Pucharze Krakowa w karate Tradycyjnym dzieci i młodzieży - [dyplom],[artykuł]
  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym - [dyplom]

Denis Hachulski - uczeń klasy 1a

  • II miejsce w Śląskiej lidze Judo - Koszęcin - [dyplom]

Marta Hawel - uczennica klasy 1a

  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w gimnastyce Artystycznej - Ząbkowice Śląskie - [dyplom]
  • III miejsce w III Dolnośląskim Turnieju w gimnastyce Artystycznej - Ząbkowice Śląskie - [dyplom]
  • III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rekreacyjnych w gimnastyce Artystycznej - Gliwice - [dyplom]
  • III miejsce w V Ogólnopolskiej Gali Gimnastyki Artystycznej - Łódź 2019 - [dyplom]

Daria Müller - uczennica klasy 7a

  • III miejsce w VII Konkursie Gryfny Godki  - [dyplom]

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 sierpień 2020
2
Data : 2 sierpień 2020
3
Data : 3 sierpień 2020
4
Data : 4 sierpień 2020
5
Data : 5 sierpień 2020
6
Data : 6 sierpień 2020
7
Data : 7 sierpień 2020
8
Data : 8 sierpień 2020
9
Data : 9 sierpień 2020
10
Data : 10 sierpień 2020
11
Data : 11 sierpień 2020
12
Data : 12 sierpień 2020
13
Data : 13 sierpień 2020
14
Data : 14 sierpień 2020
15
Data : 15 sierpień 2020
16
Data : 16 sierpień 2020
17
Data : 17 sierpień 2020
18
Data : 18 sierpień 2020
19
Data : 19 sierpień 2020
20
Data : 20 sierpień 2020
21
Data : 21 sierpień 2020
22
Data : 22 sierpień 2020
23
Data : 23 sierpień 2020
24
Data : 24 sierpień 2020
25
Data : 25 sierpień 2020
26
Data : 26 sierpień 2020
27
Data : 27 sierpień 2020
28
Data : 28 sierpień 2020
29
Data : 29 sierpień 2020
30
Data : 30 sierpień 2020
31
Data : 31 sierpień 2020

filmy

My na mapie