STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Ferie, ferie… i po feriach!

Od 20 do 24 stycznia w Szkole Podstawowej nr4 odbyła się półkolonia zimowa dla dzieci z naszego miasta, finansowana przez Gminę Radzionków.

Najmłodszym zostało zaproponowanych wiele interesujących działalności. Podczas zajęć kreatywnych dzieci wykonały piękne maski karnawałowe, obrazki na szkle, a także stworzyły kolorowe akwarium malując na folii typu stretch. Wielu pozytywnych wrażeń dostarczyły również sportowe zmagania na sali gimnastycznej, gdzie dzieci mogły startować w wielu konkurencjach i brać udział w zabawach ruchowych. Najmłodsi wzięli również udział w zajęciach informatycznych, podczas których mogli się dowiedzieć, jak mądrze i świadomie korzystać z nowych technologii multimedialnych. Dużą frajdę sprawił uczestnikom półkolonii wyjazd do „JumpWorld” w Tarnowskich Górach oraz wyjście do kina w CK „ Karolinka” na film pt. „Młody renifer Alex”. Na zakończenie ferii zimowych dzieci odwiedziły radzionkowski Ogród Botaniczny, gdzie uczestnicząc w warsztatach wyczarowały 
z wełny piękne, kolorowe ptaszki.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy….

Do zobaczenia za rok!

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie