STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Dziś za nami 9 trening, a wydaje nam się, że nasi młodzi adepci pływania zrobili milowy krok naprzód. Podczas poprzednich zajęć trwały przygotowania do pływania strzałką oraz wstępne skoki do głębszej wody.

Nikt się nie ociągał i pod czujnymi oczami trenerów wszyscy wykonywali polecenia i dzielnie ćwiczyli. Każdy na miarę swoich możliwości robił postępy. A dzisiaj po wstępnych ćwiczeniach obydwie grupy ruszyły na "głęboką wodę"- z bezpieczna asekuracją instruktorów dzieci próbowały najpierw powoli zejść jak najgłębiej, a potem rozpoczął się konkurs skoków z progu! Prawie wszyscy pokonali swoje bariery strachu i niepewności i ruszyli przed siebie. Była doskonała zabawa, coraz większe umiejętności i więcej pewności siebie.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych najmłodszych uczniów, którzy tak odważnie pokonują swoje bariery

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie