STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Dzisiaj 28 uczniów z klas 1a, b, c pojechało na basen w Bytomiu na swoją pierwszą poważną naukę pływania. Dwaj instruktorzy- jednym był nasz wuefista pan Adam Szydło- skutecznie zachęcili dzieci do systematycznej nauki poprzez oswojenie z wodą, właściwe ćwiczenia z deską i zabawy w wodzie.

Młodzi adepci pływania wykazywali duże zaangażowanie i aktywna postawę. Natomiast w szatni rozgardiasz mógł być opanowany tylko dzięki ogromnej pomocy czwórki rodziców, którym bardzo dziękujemy za współpracę i liczymy na dalszą.

Galeria

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie