STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

W tym roku w naszej szkole została wprowadzona innowacja pedagogiczna- język angielski w klasie 1a i w klasach piątych. Prowadzi ją pani Anna Maćkowska. Najmłodsi uczą się podstawowego słownictwa z różnego zakresu życia.

Najlepszą metodą dla nich jest zabawa, gry dydaktyczne czy śpiew. W klasach starszych uczniowie również mają gry i zabawy, ale tutaj już wymagania rosną- trzeba popracować nad przyswojeniem wiedzy. A znajomość języków obcych w dzisiejszym świecie- wiemy to- jest absolutną podstawą funkcjonowania.

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Podczas akademii wystąpiły dzieci z innowacyjnej klasy 1a z kilkoma piosenkami, a także z klas piątych z ciekawą rymowanką. Z okazji tego święta był również ogłoszony konkurs European Day of Foreign Languages na najciekawszy plakat dotyczący tego święta. Pod uwagę brana była strona artystyczna, ale również prezentowana na nim wiedza. Przyznane zostały  nagrody rzeczowe za najlepszą pracę:  dla Mai Nycz i Alicji Wylenzek z klasy 5b oraz dla Janka Czernieckiego z 7b.

Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkich- dużych i małych - zachęcamy do nauki języków obcych.

Galeria

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie