STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Pożar to niesamowicie groźne zdarzenie, gdziekolwiek miałoby ono miejsce. Jednak płonąca szkoła zawsze budzi grozę.

Dlatego właśnie co roku przeprowadzamy próbną ewakuację, aby wszyscy- uczniowie, nauczyciele i pracownicy wiedzieli, jak się zachować w takiej niebezpiecznej sytuacji. Co oznaczają 3 krótkie dzwonki? Co zrobić, żeby o nikim nie zapomnieć? Jak zapobiec panice w tłumie? Co zabrać ze sobą? Którymi drzwiami wyjść?  Jakie zadanie ma dyrektor szkoły? To są podstawowe pytania, o których dzisiaj wszyscy przypomnieliśmy sobie dzięki Straży Pożarnej z naszego miasta. Pierwszaki natomiast dowiedziały się, jak należy się zachować w takiej trudnej sytuacji.

Wszystkim szczerze nie życzymy autentycznych takich doświadczeń.

GALERIA

 

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie