STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Nasza szkoła- jak co roku od wielu już lat- aktywnie uczestniczy w Międzynarodowym Dniu Sprzątania Świata. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem: "Nie śmiecimy- sprzątamy, zmieniamy".

Nauczycielki biologii i przyrody- p. Joanna Labus- Kolano i p. Marta Pankiewicz- Rymiorz wspólnie z uczniami klasy 6b bardzo treściwie przypomnieli wszystkim o celowości segregacji śmieci oraz o dbaniu o czystość naszej planety. A we współczesnym świecie produkujemy coraz więcej odpadów, emitujemy coraz więcej szkodliwych gazów, niszczymy bezmyślnie drzewa i lasy tak niezbędne dla nas- ludzi. Szkoła więc przypomina dzieciom o podejmowaniu istotnych działań w celu ochrony Ziemi- naszej planety. Jednak bez przykładu dorosłych (rodziców), bez ich zaangażowania w codzienne dbanie o czystość zarówno w najbliższym otoczeniu, jak i w szerszym rozumieniu środowiska- sami możemy niewiele. Młode pokolenie musi widzieć i wiedzieć, że miejsce odpadów jest zawsze jedno- ODPOWIEDNI KOSZ.

Dbajmy o miejsce naszego życia wspólnie i nie tylko 1 dzień w roku, ale wszystkie 365 dni!

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie