STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Piątek to dobry początek- weekendu! Najpierw solidnie- lekcje w szkole, ale popołudnie spędzone z przyjaciółmi: bez komórek, świata wirtualnego- tylko real i prawdziwe, żywe osoby do rozmowy, zabawy, żartów i śmiechu! 5c dzisiaj spędziła niezapomniane chwile na ogródku działkowym w otoczeniu 3 pokoleń- wnuki, rodzice i dziadkowie.

Wychowawczyni- p. Barbara Janta- czuwała nad prawidłowymi relacjami międzypokoleniowymi. Były zabawy, śpiew, ognisko z pieczonymi kiełbaskami i mnóstwo pozytywnej energii. Wszyscy uczestnicy zabawy byli usatysfakcjonowani. To był niezwykle wartościowo spędzony czas- brawo 5c!

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie