STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

We wtorek 17.IX.br. klasa 4 wraz z nauczycielką przyrody Joanną Labus- Kolano odbyła zajęcia terenowe w Śląskim Ogrodzie Botanicznym na Księżej Górze. Tematyka ćwiczeń dotyczyła wody jako żródła życia dla wszystkich żywych organizmów.

Poprzez eksperymenty (filtrowanie, parowanie, obserwacje natury, itp.) dzieci poznawały znaczenie wody w świecie przyrody. Zajęcia przeprowadzone zostały przez świetnego przyrodnika- p. Łukasza Fuglewicza, który niezwykłymi ciekawostkami o wodzie potrafił przyciągnąć uwagę każdego słuchacza. Dodatkowym atutem tych warsztatów była obecność p. Gabrieli Kaczyńskiej z Polskiego Radia Katowice. Audycja z udziałem uczniów naszej szkoły zostanie wyemitowana w najbliższą niedzielę (22 IXbr.) ok. godz. 10.00 w "Eko- ranku". Zachęcamy wszystkich serdecznie do wysłuchania radiowej opowieści o znaczeniu wody w przyrodzie. Link do audycji: https://www.radio.katowice.pl/audycje,105,EKO-RANEK.html

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie