STRONA GŁÓWNA

 

 393px-POL Radzionkw COA.svg

 

  • Witaj szkoło
  • Klasy z rozszezonym jezykiem angielskim
  • Nauka plywania i jazdy na nartach

Drodzy uczniowie, nauczyciele i nasi sympatycy- kolejny rok już za nami. Rok pełen ciężkiej pracy, konkursów, zawodów, warsztatów, imprez. Ale i rok spotkań ze znanymi sobie ludźmi, rok wycieczek, ciekawych przedsięwzięć, zagranicznych wizyt i realizacji wyznaczonych we wrześniu celów.

Nadszedł wyczekiwany przez 10 miesięcy czerwiec i koniec szkoły. Dziś wszyscy otrzymali zapłatę za swoją pracę- świadectwa. "Jeśli hojnie zasialiśmy, to hojne zbiory nastąpiły 19 czerwca." Były gratulacje, podziękowania i czerwone paski. Czasem były nawet łzy wzruszenia.  Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do wyższej klasy; nauczycielom dziękujemy za owocną pracę włożoną w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia; pracownikom administracji za ich nieustanną dbałość o porządek w każdym kącie naszej szkoły; panom konserwatorom za pilnowanie, aby wszystkie sprzęty, pomieszczenia były naprawione i wyremontowane, a plac szkolny zadbany; paniom sekretarkom za ogarnianie niezliczonej ilości dokumentów; paniom kucharkom za przepyszne i zdrowe domowe obiady; no i oczywiście pani dyrektor Lidii Dylewskiej oraz jej zastępcy- pani Agnieszce Bylicy za czuwanie nad pracą tych " trybików". Szczęśliwie dobrnęliśmy do drugiego brzegu naszej rzeki szkolnej i nareszcie nadszedł czas WAKACJI!! Odpoczywajmy więc wszyscy, ładujmy nasze baterie, bawmy się i korzystajmy z czasu wolnego. Pamiętajmy jednak wszyscy o swoim bezpieczeństwie i rozsądku, aby ponownie spotkać się we wrześniu.  Rok szkolny 2018/2019 został ZAKOŃCZONY!

GALERIA

KALENDARZ SZKOLNY

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia

  • Zebranie z rodzicami +

    5 lutego 2020r. zebranie ogólne po I semestrze godzina 17:00 Serdecznie zapraszamy   DALEJ
  • 1

filmy

My na mapie